A768KE187M1ELAS029
A768KE187M1ELAS029
Verfügbare Menge
200
Versand möglich
fertig zum Versand
Standort
AT
Marke
Kemet
Mpn
A768KE187M1ELAS029
Beschreibung
CAP ALUM POLY 180UF 20% 25V SMD
Technische Daten: A768KE187M1ELAS029
REACH SVHC
Yes
RoHS
Compliant
Height
6.7 mm
Length
8.3 mm
Width
8.3 mm
Mount
Surface Mount
Number of Terminals
2
Lifecycle Status
Production (Last Updated: 1 month ago)
Capacitance
180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance)
29 mΩ
Leakage Current
900 µA
Max Operating Temperature
125 °C
Min Operating Temperature
-55 °C
Ripple Current
80 mA
Voltage Rating (DC)
25 V