C1206X221J2GACTU
C1206X221J2GACTU
Verfügbare Menge
150
Versand möglich
fertig zum Versand
Standort
AT
Marke
Kemet
Mpn
C1206X221J2GACTU
Beschreibung
Cap Ceramic 220pF 200V C0G 5% SMD 1206 125°C T/R
Technische Daten: C1206X221J2GACTU
China RoHS
Compliant
Lead Free
Lead Free
REACH SVHC
Yes
RoHS
Compliant
Height
780 µm
Length
3.3 mm
Width
1.6 mm
Case/Package
1206
Dielectric Material
Ceramic
Mount
Surface Mount
Number of Terminals
2
Lifecycle Status
Production (Last Updated: 1 month ago)
Capacitance
220 pF
Dielectric
C0G
Max Operating Temperature
125 °C
Min Operating Temperature
-55 °C
Packaging
Bulk
Voltage Rating (DC)
200 V