1206CS-681XGLC
1206CS-681XGLC
Mpn
1206CS-681XGLC
Beschreibung
General Purpose Inductor, 0.68uH, 2%, 1 Element
Technische Daten: 1206CS-681XGLC
Height
1.52 mm
Length
3.56 mm
Width
2.16 mm
10.007382 mg
Country of Origin
Indonesia, Mainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) Code
EAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code
Introduction Date
DC Resistance (DCR)
1.58 Ω
Inductance
680 nH
Max Current Rating
430 mA
Max DC Current
430 mA
Max Operating Temperature
125 °C
Min Operating Temperature
-40 °C
Self Resonant Frequency
450 MHz
Test Frequency
35 MHz
Tolerance
2 %