1206CS-471XGLC
1206CS-471XGLC
Verfügbare Menge
586
Versand möglich
fertig zum Versand
Mpn
1206CS-471XGLC
Beschreibung
General Purpose Inductor, 0.47uH, 2%
Technische Daten: 1206CS-471XGLC
Height
1.52 mm
Length
3.56 mm
Width
2.16 mm
10.007382 mg
Country of Origin
Indonesia, Mainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) Code
EAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code
Introduction Date
DC Resistance (DCR)
1.3 Ω
Inductance
470 nH
Max Current Rating
490 mA
Max DC Current
490 mA
Max Operating Temperature
125 °C
Min Operating Temperature
-40 °C
Self Resonant Frequency
550 MHz
Test Frequency
50 MHz
Tolerance
2 %