1206CS-391XGLC
1206CS-391XGLC
Verfügbare Menge
613
Versand möglich
fertig zum Versand
Mpn
1206CS-391XGLC
Beschreibung
RF Inductors - SMD 1206 390nH Unshld 2% 530mA 750m
Technische Daten: 1206CS-391XGLC
Height
1.52 mm
Length
3.56 mm
Width
2.16 mm
10.007382 mg
Country of Origin
Indonesia, Mainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) Code
EAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code
Introduction Date
DC Resistance (DCR)
750 mΩ
Inductance
390 nH
Max Current Rating
530 mA
Max DC Current
530 mA
Max Operating Temperature
125 °C
Min Operating Temperature
-40 °C
Self Resonant Frequency
600 MHz
Test Frequency
50 MHz
Tolerance
2 %