1206CS-102XJLC
1206CS-102XJLC
Verfügbare Menge
590
Versand möglich
fertig zum Versand
Standort
US
Mpn
1206CS-102XJLC
Beschreibung
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 1uH 5% 35MH
Technische Daten: 1206CS-102XJLC
China RoHS
Non-Compliant
Lead Free
Contains Lead
Ratings
AEC-Q200
Height
1.52 mm
Length
3.56 mm
Width
2.16 mm
Lifecycle Status
Production (Last Updated: 4 months ago)
DC Resistance (DCR)
2.8 Ω
Inductance
1 µH
Max Current Rating
320 mA
Max DC Current
320 mA
Max Operating Temperature
125 °C
Min Operating Temperature
-40 °C
Q Factor
45
Self Resonant Frequency
400 MHz
Shielding
Unshielded
Test Frequency
35 MHz
Tolerance
5 %