FKFSREIHM0.032768-T3
FKFSREIHM0.032768-T3
Verfügbare Menge
3 000
Versand möglich
fertig zum Versand
Standort
AT
Marke
Fox Electronics
Mpn
FKFSREIHM0.032768-T3
Datenblatt
Beschreibung
FSRLF Series 32.768 kHz ±20 ppm 12.5 pF
Technische Daten: FKFSREIHM0.032768-T3
China RoHS
Non-Compliant
REACH SVHC
No
RoHS
Compliant
Mount
Surface Mount
Lifecycle Status
Production (Last Updated: 3 weeks ago)
Frequency
32.768 kHz
Frequency Tolerance
0.002 %
Load Capacitance
12.5 pF
Frequency Stability
144 ppm
Max Operating Temperature
85 °C
Series Resistance
50 kΩ
Min Operating Temperature
-40 °C